اخبار تارلاگ

سرویس وبلاگ تارلاگ
صفحه نخست
پیوندهای روزانه

یکشنبه 14 شهریور 1389 ساعت 11:36 ب.ظ

چند اشکال فنی در سیستم تارلاگ که تا به حال شناسایی شده بودند، به طور کامل رفع گردیده و سیستم تارلاگ را قدرتمندتر و قابل اطمینان تر از گذشته ساخته است.
گرچه گزارش خطاهای بوجود آمده در سیستم به صورت خودکار برای ما ارسال و نمایش داده می شود و از طرف ما مورد ترمیم قرار می گیرند، ولی تارلاگ کماکان منتظر گزارش اشکالات احتمالی و همچنین نظرات، پیشنهادات و ایده های کاربران خود می باشد.


موارد قابل ذکر برای کاربران:

۱- در صورتی که قالب وبلاگ شما پس از ارسال پست به هم ریخته نمایش داده می شد ( که به دلیل کپی پیست مطالب و وجود تگ های نادرست و ... می بود)، این اشکال در ویرایشگر تارلاگ رفع شده و تمام تگ ها هنگام ارسال مطلب موازنه و تنظیم می گردند. از این رو کاربران برای رفع این اشکالات مطالب قبلی خود، می توانند از قسمت ویرایش مطالب اقدام به ارسال دوباره مطالب خود کنند.
در ضمن به این نکته ضروری نیز توجه فرمایید که برای اعمال تغییرات جدید ویرایشگر، یک بار در صفحه نمایش ویرایشگر متن، از کلیدهای ctrl+f5 و همچنین دکمه refresh مرورگر استفاده کنید تا تغییرات جدید ویرایشگر اعمال شده و فایل های قدیمی ویرایشگر از حافظه مرورگر شما خوانده نشوند!

۲- همچنین برخی قالب ها نیز کمی مشکل به هم ریختگی در نمایش داشتند که در حال حاضر رفع گردیده و کاربرانی که با این مشکل مواجه هستند با انتخاب دوباره قالب خود، می تواندد این اشکال را نیز رفع کنند.


(2 نظر)
(4450 بازدید)
نوشته شده توسط جلیل حمدالهی
  بازدید کل: 127799   بازدید امروز: 39   بازدید یک ماه اخیر: 622